Naše komunikace


Již několikrát mi bylo řečeno, že máme pro naše kluky moc hezké komunikační obrázky. Protože jsou Kubovi teprve 4 roky, rozhodli jsme se nakombinovat fotografie s piktogramy. A tak jak teď momentálně rozšiřujeme "slovní" zásobu, budu se snažit i sem přidat naše komunikační obrázky.


9 komentářů:

 1. fandim vám,držte se

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den paní Radko, vaše obrázky jsou super. Dovolím si je vytisknout a "zaletovat" pro našeho 5-ti letého autistu s dysfazií.
  Nemáte ještě další? Takto bych to nikdy nedokázala.
  Děkuji. Jana Dostálová, Hradec Králové, dostalova.jana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Díky moc za pochvalu. Vše, co tu nechám je samozřejmě určeno pro práci s dalšími dětmi. Proto jsem to pověsila veřejně. Nehodlám si nic "škudlit" sama pro sebe a pokud naše práce pomůže byť jen jednomu dalšímu dítku, budu moc ráda, že ta práce stála za to. Pokusím se další pomůcky přidávat.

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den Radko,
  moc díky za zveřejnění. Právě vytvářím obrázky pro našeho chlapečka. Mám zalaminované fotky, ale dovolím si "použít" i ty Vaše.
  Ještě jednou díky Míša

  OdpovědětVymazat
 5. Krasne obrazky, aj ja si ich beriem, moc dakujem a dufam ze aj ja sa raz budem schopna podelit o nieco co mam zasa ja.
  Zuzana

  OdpovědětVymazat
 6. Musím pochválit a poděkovat použiji pro svého autíka Adámka.
  Veronika

  OdpovědětVymazat
 7. Krásný den Radko ani nevíte jak jste mi pomohla přečetla jsem si vše stránky mám doma chlapečka kristiánka 5 a půl ale mluvíme a mluvíme ale on když muže tak mluví jen o Mašínkách asi víte jak je to zoufale když jen dopovídáte a dítě zase o mašinkách .Jsme také v koloběhu lékařů. Já jsem jako mladá hlídala maličké děti tak jsem věděla jak se děti chovají všimla jsem si že náš syn je jiný tak už od 8 měsíců jsem začala lítat po lékařích výsledek ADHD a k tomu od všeho kousek velmi špatně mluví a tak proto vyzkouším vaše povely jako na pejska U logopeda také velké pokroky neděla vůbec se nechce soustředit .Už také nevím jak mu pomoc to je pro mě nejhorší .I mu šiji všelijaké pomůcky o barvách no zvládne asi 4 žluta jako sluníčko červena jako jablko atd takže vlastně zase špatně prosím napište nám maminkám jak jste daleko a jak se klukům daří děkuji moc a ještě také vám mnoho sil Přeje Iveta moje holčička Adinka a náš milovaní Kristiánek

  OdpovědětVymazat
 8. Milá Radko, jste úžasná, držím vám palce a děkuji za to, co děláte pro ostatní rodiče, kterým třeba chybí to odhodlání a verva, s jakou vy bojujete s nepřízní osudu. Držte se!
  Vlaďka

  OdpovědětVymazat